Keresztelő Szent János születésének ünnepe – 2018. június 24.

• A héten Alexandriai Szent Cirill, Szent László király, Szent Iréneusz, Szent Péter és Szent Pál és a római egyház első szent vértanúinak ünnepe lesz.
  • Isten éltessea névnapjukat, a születésnapjukat és a házassági évfordulójukat ünneplő Testvéreket.
  • A következő vasárnap a Péter-fillérek gyűjtés
  • A karitász júniusban és júliusban 2. és 4. csütörtökön 16-18 óráig lesz nyitva, augusztusban zárva tart.
  • A Jézus Szíve Nővérek Társasága káptalani gyűlést tart július 4-ig. Imádkozzunk értük, hogy a Szentlélek vezetésével jó döntést tudjanak hozni.
  • Templomunk virágdíszítésére a Jézus Szíve mellékoltár perselyében kérjük bedobni adományaikat. A nagyobb ünnepek kivételével ezekből az adományokból díszítjük a templomot.
  • A templomkapu két oldalán elhelyezett tábláknál a parkolóhelyet kérjük, hagyják szabadon a mozgássérült és a nehezen közlekedő testvéreink számára. Nagyon köszönjük!

LITURGIÁK RENDJE – június 24–június 30.

… = még nincs miseszándék

Vasárnap