Hol jártál a nyáron templomban ?

Örömmel jelentjük, hogy a fenti című pályázatunkra fényképek és rajzok egyaránt érkeztek. A pályázat gondolata a 2020-as Eucharisztikus Kongresszusra való előkészület jegyében fogalmazódott meg. A képekkel közösségünk családjai megmutatják, hogy nyári kirándulásaik során hol érte őket a vasárnap, hol mentek szentmisére. Külön öröm, hogy így gyermekeink és unokáink is aktívan részt vesznek a felkészülés történéseiben.

A képek gyűjtésére nyár elején kértünk először Benneteket. Sikerült szóban és levelezés útján sokakat elérni.

Ezúton köszönjük mindenkinek – kicsiknek és nagyoknak – hogy munkájukkal hozzájárultak a kiállítás létrejöttéhez. Azzal, hogy az otthontól távol is felkerestétek az Úr házát tovább erősítettétek a magatok és vendéglátóitok hitét és ez is szolgálja „…Európa és az egész világ lelki megújulását.”

A pályamunkák a Főplébánia templom, oldalsó ajtajánál (bal oldal) tekinthetőek meg.

LÁ és LP

Megosztás