Hirdetéseink 2017. áprlis 2.

– Április 2-án országos gyűjtést volt a Szentföld javára. Köszönjük az adományokat, Isten fizesse meg mindenkinek!

– Isten éltesse azokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat.

– A keresztutat nagyböjtben péntekenként este negyed 6-kor imádkozzuk közösen a templomban, ezen a héten hittanos gyermekek közreműködésével.

– Templomunk nagytakarítása most csütörtökön, április 6-án lesz este 6 órától. Köszönettel vesszük minden Testvérünk segítségét!

– Nagyheti szertartások megtalálhatók a hirdetőtáblán, a levelezőlistán és a honlapon.

– Virágvasárnap a barkaszentelés és a körmenet a fél 11-es mise elején lesz. Akik több barkát tudnak hozni, azokat az előző napokban, a hittanteremben adhatják le.