Házaspárok Lelkigyakorlata – „Kereszthordozás a házasságban”

Időpont 2019. április 5-7.

Helyszín: Máriabesnyő

Lelkigyakorlat vezetője: Bárány Béla plébános

Plakát itt letölthető

A teljes részvételi díj 36.000.- Ft házaspáronként. Akik március 5-ig jelentkeznek, 30.000.- Ft-ot kell csak fizetniük. Támogatási igényeket kérjük, hogy szintén március 5-ig jelezzék. Akiknek van lehetőségük, köszönettel fogadjuk az önrész feletti felajánlást. Amennyiben egy házaspár csak azért maradna távol, mert nem tudja megoldani a gyermekük itthoni felügyeletét, ők március 17-ig jelezzék igényüket, megpróbálunk gyermekfelügyeletet szervezni a lelkigyakorlatos házban. Jelentkezni 10.000.- Ft előleg befizetésével és a kitöltött jelentkezési lap leadásával lehet, amely elérhető a templom kijáratánál és plébániánk honlapján is.

Megosztás