Évközi 2. vasárnap – 2019. január 20.

1.  A héten Szent Ágnes, Szent Vince, Boldog Batthyány Strattmann László, Szalézi Szent Ferenc, Szent Pál apostol megtérése, Szent Timóteus és Szent Titusz ünnepe lesz.
  2.  Isten éltesse a névnapjukat, születésnapjukat és a házassági évfordulójukat ünneplő Testvéreket.
  3. Folytatódik a célgyűjtés templomunk fűtésének a korszerűsítésére, valamint a templomi hittanterem bejáratának akadálymentesítésére. Köszönettel fogadjuk erre a célra „CÉLGYŰJTÉS” címmel adományaikat a sekrestyében, az irodában, csekken vagy banki átutalással egyaránt.
  4. A hét elején lesz a templomi kazán cseréje, ami egy vagy két napos fűtéskieséssel jár. Kérjük a kedves testvérek megértését.
  5.  Ezen a héten lesz az Ökumenikus imahét. Templomunkban csütörtökön este 6 órakor kezdődik az imaalkalom.
  6. Csütörtökön 20 óra 21 perckor apa-kör lesz a plébánián. Minden édesapát szeretettel várunk.
  7. Jegyes kurzust február 4-től tartunk azon jegyespárok részére, akik templomunkban szeretnék tartani az esküvőjüket. Jelentkezni a plébánián lehet. Részletes információk a hirdetőtáblán és a honlapon olvashatók.
  8. Február 9-én, szombaton este lesz az idei farsangi bál.
  9. Családi katekézis a következő félévben február 17-én és március 10-én lesz.
  10.  Szentmise szándékot a sekrestyében és a plébánián lehet előjegyeztetni.
  11.  Plébániai eseményekről honlapunkról is elérhetőek fontos információk, többek között a plébánia online naptára is megtalálható.