Évközi 15. vasárnap – 2018. július 15.

  1. A héten Kármelhegyi Boldogasszony, Szent Zoerárd András és Benedek, Szent Hedvig, Szent Apollinaris és Brindisi Szent Lőrinc ünnepe lesz.
  2. Isten éltesse a névnapjukat, születésnapjukat és a házassági évfordulójukat ünneplő Testvéreket.
  3. Pénteken egész napos Szentségimádás lesz, este 19-20 óráig a papokért imádkozunk.
  4. Véget ért a ministráns tábor. Köszönjük a szervezőknek és a segítőknek az igen értékes tábor megvalósulását.
  5. A hét második felében lesz a családi tábor, az idei legnagyobb létszámú táborunk. Foglaljuk imáinkba plébániánk családjait, hogy lelki feltöltődésükre és megújulásukra szolgáljon ez a néhány nap.
  6. A Jézus Szíve Nővérek rendje Michelle nővért visszahívta Amerikába. Augusztus 11-én, szombaton az esti mise keretében búcsúzik el tőle plébániaközösségünk. Michelle nővér ajándékára az erre a célra kitett perselyben gyűjtünk, ahová lelki felajánlásokat is várunk névvel vagy név nélkül egyaránt.
  7. Elkezdjük a célgyűjtést templomunk fűtésének a korszerűsítésére, valamint a templomi mosdó bővítésére, és a templomi hittanterem bejáratának akadálymentesítésére. Köszönettel fogadjuk erre a célra „CÉLGYŰJTÉS” címmel adományaikat a sekrestyében, az irodában, csekken vagy banki átutalással egyaránt.
  8. A karitász júliusban 2. és 4. csütörtökön 16-18 óráig lesz nyitva, augusztusban zárva tart.

Megosztás