2017. augusztus. 20.

1. Hétfőn Szt. X. Piusz pápa, kedden Szűz Mária királynő, csütörtökön Szt. Bertalan apostol ünnepe lesz.

2. Isten éltesse a névnapjukat, születésnapjukat és a házassági évfordulójukat ünneplő Testvéreket.

3. A mai vasárnap a templom felújítására tartunk gyüjtést.

4. Augusztus 20-án reggel 7 -kor, 9-kor és este 6-kor lesz szentmise. 20-án jön hozzánk bemutatkozni Babos Áron diakónus.

5. Augusztus 20-i ünnepi szentmisére (17:00) és az azt megelőző tanúságtételre (15:30) (Böjte Csaba testvér és Fábry Kornél atya) már du. fél 3-tól lehet érkezni a Szt. István bazilikához. Bíboros főpásztorunk szeretettel hívja a kedves Testvéreket is.

6. Szeptember 10-én vasárnap a 9-es szentmise keretében lesz a Veri Sancte évnyitó szentmisénk.

7. Szeptember 17-én Családi nap lesz a templom kertben

8. Gyónási lehetőség nyári időben is minden hétköznap van lehetőség reggeli és esti szentmisék előtt.

9. Nyári időben is van Szentségimádás első csütörtökön du. 5-től, minden pénteken reggeltől este 10-ig, és szombatonként esti mise előtt 1 órával. Rózsafüzér imádságot első szombatonként imádkozzuk du. 5-kor.